Adam Ďurica na pódiu ako nikdy doteraz

Foto: René Miko

Adam Ďurica postavil novú kapelu a tvoril. Z jeho aktuálneho singla Medzi nami je už rádiový hit a táto skladba, rovnako ako Pravdupovediac či Vlci ešte nikdy nezaznela naživo. Po prvý raz si ich fanúšikovia vychutnajú na jeho letných koncertoch pod holým nebom. Spevák sľubuje celkom nový program, ktorý ešte nikto nemal šancu počuť.

Keďže času bolo dosť, na túto koncertnú sezónu sme pripravili úplne nový program, ktorý ešte nikto nepočul. Dokonca som minulý rok postavil novú kapelu, s ktorou sme nemali veľa možností zahrať si, takže sa tešíme o to viac. Počas pandémie vzniklo niekoľko veľmi zaujímavých skladieb, ako napríklad Pravdupovediac, Vlci alebo aktuálny singel Medzi nami a tieto skladby vlastne ešte nikdy nezneli na mojich koncertoch, vraví Adam Ďurica.

Teším sa na všetky mestá, v ktorých budeme tento rok hrať. Špeciálne sa možno teším na Kežmarok, keďže odtiaľ pochádza aj Vlado Krausz, ktorý napísal väčšinu textov k mojím veľkým hitom a na hrade v Kežmarku sme ešte nikdy nehrali. Koncertovanie nám veľmi chýbalo a tak sľubujem mojim fanúšikom, že sa môžu tešiť na krásny koncertný zážitok, dodáva Adam Ďurica.

ADAM ĎURICA – LETNÉ KONCERTY:
10.07. Kežmarok
16.07. Šurany
17.07. Košice
31.07. Banská Štiavnica
07.08. Bratislava
15.08. Hlohovec
28.08. Krupina