Súťaž (ukončená) o veľkofilm Tenet na DVD

Bola to trochu odvaha, trochu skúška, trochu pokus – nasadiť v ťažkom letnom období do kín akčný veľkofilm, v ktorom hlavnú úlohu hrá medzinárodná špionáž, cestovanie v čase a evolúcia. Film o mužovi, ktorý sa podľa všetkého snaží zabrániť tretej svetovej vojne prostredníctvom cestovania v čase a znovuzrodenia.

Tenet – novinka Christophera Nolana sa minulý rok z mnohých dôvodov stala bezpochyby najdiskutovanejším filmom. Vlastný názor si môžete teraz urobiť sami, pretože táto skvelá novinka vyšla ešte pred Vianocami na DVD, Blu ray i v dokonalom 4K Ultra HD prevedení s českým dabingom, pričom práve táto verzia je k dispozícii i v nádhernom zberateľskom boxe.

A vynikajúci veľkofilm, ktorého podstatná časť sa nakrúcala v nórskom hlavnom meste Oslo, môžete tento raz vyhrať v našej súťaži na DVD. Napíšte do nedele 7. marca pod súťažný príspevok na FB Kukni na to! odpoveď na otázku, do akého obdobia by ste sa chceli premiestniť v čase, keby to bolo možné a koho by ste tam chceli stretnúť. Budeme tiež radi, keď cez facebook pozvete priateľov, aby sa súťaže zúčastnili.

Výherca súťaže:
Vladimíra Jánošíková, Bánovce nad Bebravou

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Zdieľaj verejne súťaž o DVD Tenet
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku do akého obdobia by ste sa chceli premiestniť v čase, keby to bolo možné a koho by ste tam chceli stretnúť a pozvite priateľov, aby sa súťaže tiež zúčastnili

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 7. marca 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.