Súťaž (ukončená) o vstupenky na mega festival Sziget

Tisíc vystúpení v priebehu jediného týždňa zažiješ na jedinom mieste na svete. Na najväčšom, najobľúbenejšom, jednoducho na mega festivale Sziget, ktorý tento rok štartuje 9. augusta. Kukni na to! ti prináša súťaž o vstup na Ostrov slobody.

Budapeštiansky festival tento rok oslavuje štvrťstoročnicu. Už dávno si však získal povesť najlepšieho európskeho festivalu, ktorý každoročne navštevuje takmer pol milióna ľudí. Buď jedným z nich! Vyhraj lístky na Sziget a vychutnaj si tisícku vystúpení v jedinom týždni.

Zoznam účinkujúcich na tohtoročnom Szigete je opäť ohromujúci. Najväčším prekvapením je nepochybne americká speváčka Pink!, ktorá napriek svojmu súčasnému sporadickému vystupovaniu prijala pozvanie od Szideťanov a predvedie fantastickú show.

Ani ďalšie mená však nie sú o nič menej zvučné: Macklemore & Ryan Lewis, Kasabian, Major Lazer, Wiz Khalifa, PJ Harvey, ALT-J, Rita Ora, Birdy, Jamie Cullum, The Kills, Tom Odell, Mando Diao a desiatky ďalší, nielen koncertných vystúpení.

Všetky potrebné informácie o tohtoročnom Szigete sú k dispozícii na festivalovej stránke, ktorá je v slovenčine. Jej prostredníctvom si dokážete objednať i vstupenky.

Sziget festival je sedemdňový multikultúrny festival, ktorý sa koná na krásnom zelenom ostrove uprostred Budapešti od 9. do 16. augusta. Celotýždenná non-stop udalosť, kde nájdete približne 50 programových miest a pódií, ponúka okolo 200 programov denne a je považovaná za jedno z najlepších a najväčších multikultúrnych podujatí na svete. Medzi menami účinkujúcich kapiel nájdete každoročne nielen najväčšie hviezdy medzinárodnej poprockovej scény, elektronickej hudby a world music, ale aj žánre ako metal, folk, jazz, blues, alternatívnu hudbu a dokonca aj klasiku. Sziget však nie je len hudba, ponúka aj rôzne kultúrne programy ako divadlo, cirkus či výstavy. Na Ostrove slobody, ako ho návštevníci nazývajú, je aj pláž, na ktorej si môžete dosýta užiť leto a oddýchnuť si. A nesmieme zabudnúť, že festival sa koná uprostred Budapešti, v turistickom meste so živou kultúrnou scénou, krásnymi historickými budovami, tureckými kúpeľmi a krčmičkami. Festival každoročne priláka viac než 496 000 Szigeťanov v priebehu siedmych festivalových dní.

Kukni na to! prináša súťaž o jednodenný vstup na Sziget
Výherca vyhráva jednu vstupenku na ľubovoľný deň. Vyžrebovanému pošleme do mailu voucher, ktorý si vo vybraný deň vymení priamo pred vstupom do areálu. Voucher je na meno a je neprenosný. Výherca si sám vyberie, v ktorý deň festival navštívi. Kompletný program festivalu tiež nájdete na festivalovej stránke, kde si prípadne môžeme pohodlne dokúpiť vstupenky pre svojich kamarátov a zažiť tak spoločne nezabudnuteľný umelecký zážitok. Súťaž bude mať dvoch výhercov.

Výhercovia súťaže:
Dávid Balog
Peter Modzga

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž o lístky na Sziget festival
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, vystúpenie ktorého umelca by si tento rok na Szigete najradšej videl/a

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať dvoch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 23. júla 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru a získania údajov, ktoré sú k odovzdaniu výhry potrebné (meno a priezvisko, dátum narodenia, telefónne číslo, e-mailová adresa)
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry zasiela zadávateľ súťaže