Svet v kaviarni: Estónsko

Keď sa práve nepohybuje medzi Bratislavou, odkiaľ pochádza a Prahou, kde momentálne študuje grafický dizajn, tak sa ju dá vidieť a stretnúť šťastnú pobehujúcu po prírode s foťákom v ruke.

Alexandra / Saši Štrauchová sa ako 16-ročná vydala na svoj prvý dlhší trip do Kanady cez charitatívnu organizáciu Lions a od vtedy sa to rozbehlo. Zo začiatku cestovala najmä do miest, no po čase zistila, že samotné mestá ju až tak nezaujímajú a skôr chcela tráviť čas v prírode.

A teda práve kvôli prírode tak už vycestovala napríklad do Nórska, Rumunska, Macedónska, na Azorské ostrovy… Jednou z krajín, ktoré navštívila bolo aj Estónsko a práve to ju tak očarilo, že tam už dokopy bola päťkrát a hovorí, že stále nemá dosť! Keď v máji skončí školu, tak chce naozaj naplno začať tráviť čas v prírode, hlavne v horách a fotiť všetky tie krásy okolo nej. Deň považuje za úspešný vtedy, keď ju aspoň raz bolia líca zo smiechu. Humorne i vážne porozpráva o svojom milovanom Estónsku vo Svete v kaviarni už 4. marca.

SVET V KAVIARNI: ESTÓNSKO
Lab.cafe, Námestie SNP 25, Bratislava
4. marec 2020, 19:00 hod.

Partneri podujatia:
Lab.cafe / Letenky za babku / Nábytok a bývanie / infoglobe.sk / Kam do mesta / citylife.sk / zdravie.sk / Sanding / Slido Slovensko / Kukni na to! (kukninato.sk) / hiking.sk / Dafson