Do talkšou Adely Vinczeovej mieri svetovo známa osobnosť

Od roku 2013 má známa moderátorka Adela Vinczeová v Slovenskom národnom divadle raz do mesiaca svoju vlastnú talkšou s názvom Trochu inak s Adelou. Do programu, ktorého producentom je Daniel Rabina, si pozýva hostí, ktorí sú výnimoční svojou originalitou. Za tento čas moderátorka privítala viac ako 200 hostí v 60 častiach. Talkšou sa darí aj na youtube, kde majú videá momentálne viac ako 2 400 000 vzhliadnutí.

Adela Vinczeová je známa tým, že nemá problém počas rozhovoru komunikovať aj v cudzom jazyku, čo jej aj v tejto talkšou umožnilo mať viacerých hostí zo zahraničia.

Tento raz jej pozvanie prijala významná svetová osobnosť zo sveta módy Diane Pernet, ktorá bude 22. januára hosťom programu Trochu inak s Adelounovej budove Slovenského národného divadla (Sála opery a baletu). Okrem nej sa fanúšikovia môžu tešiť aj na ďalších Adeliných hostí januárového vydania – Katarínu Šimonovú, Viktora Gažíka a hudobného hosťa Štefana Šteca.

Diane Pernet je charizmatická dáma americko-francúzskeho pôvodu, ktorá patrí v súčasnosti medzi najvplyvnejších ľudí svetovej módy. Je rešpektovanou kritičkou, kurátorkou, organizátorkou módneho filmového festivalu a zároveň zakladateľkou kultového módneho blogu A Shaded View On Fashion. V rokoch 2013 a 2014 bola organizáciou Business of Fashion zaradená do zoznamu 500 osobností, ktoré najvýraznejšie tvarujú svet súčasného módneho biznisu. Vďaka svojmu originálnemu vzhľadu je Diane Pernet atraktívnou aj pre filmových režisérov – naposledy účinkovala vo filme Zoolander 2. Okrem iného je Diane Pernet autorkou série parfumov.

Trochu inak s Adelou pokračuje aj tento rok v spolupráci s RTVS, záznam z talkšou si fanúšikovia môžu pozrieť každý mesiac na Dvojke.