Kultové Lóve Jakuba Kronera sa vracia do slovenských kín

Už túto jeseň sa do kín vráti Lóve 2, akciou nabitý thriller režiséra Jakuba Kronera. Návrat starých známych z dnes už kultovej jednotky, Maťa (Michal Nemtuda), Veroniky (Kristína Svarinská) aj Tomáša (Jakub Gogál), však rozhodne nebude sentimentálnou stretávkou po desiatich rokoch. S novinkou prídu dramatické zvraty, prepracované bojové scény, strieľačky, naháňačky na Slovensku i v Thajsku, či kaskadérske scény pod dohľadom Vladimíra Furdíka (Night King z Hry o tróny).

Romantický vzťah Maťa a Veroniky sa zmení na komplikovaný, životu nebezpečný trojuholník. Zasiahne ich brutálny boj o moc, v sieti intríg a korupcie v tieni mafie, ktorá sa neštíti ani politickej vraždy. Thajsko sa zdá byť dostatočne ďaleko – ideálny úkryt pre pár zločincov z východnej Európy, ktorí netušia, že sa sami môžu stať ľahkou korisťou pre väčších predátorov.

Ako v tomto šialenstve obstojí osamelý bojovník, ktorý bojuje s tieňmi vlastnej minulosti? Môže ho ešte zachrániť nejaká láska a dokáže si to uvedomiť skôr, než bude neskoro? Dá sa vôbec z tohto šialeného kolotoča uniknúť?

Jeseň v slovenských kinách bude v znamení návratu kultovky Lóve. Jej pokračovanie bude mať premiéru 24. októbra 2024 a do kín film prinesie distribučná spoločnosť Continental Film.

Peter Gašparík / Continental Film