4 Tenoři si uctia Mekyho Žbirku

Speváci Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo alias 4 Tenoři sa predstavia vo výnimočnom prostredí slovenských hradov a zámkov, kde zaznejú aj hity zo slávneho muzikálu Noc na Karlštejne. Nenechajte si ujsť špičkový hudobný zážitok v Bratislave (16. júna), Banskej Štiavnici (17. júla), Kežmarku (18. júla), Nových Zámkoch (19. júla) a v Trenčíne (20. júla). So štvoricou spevákov sa diváci môžu aj osobne stretnúť.

Každé stretnutie s fanúšikmi je prívalom pozitívnej energie. Zvlášť na Slovensku, kde je publikum temperamentnejšie ako u nás. Živé vystúpenie je tým najlepším na našej profesii. Osobný kontakt sa nedá nahradiť žiadnym online vysielaním a sme preto radi, že sa zasa môžeme za fanúšikmi vydať do najrôznejších kútov Slovenska, prezradila muzikálová hviezda Pavel Vítek.

4 Tenoři majú na konte stovky vypredaných koncertov, spoluprácu s Českým národným symfonickým orchestrom a dvorným dirigentom Andreu Bocelliho. Na slovenskom turné si uctia aj legendárneho Mira Žbirku.

Manželka Mekyho Katka nám poskytla súhlas, aby náš kvartet zaspieval kultový hit Jesenná láska a pripomenul si tak skvelého a jedinečného speváka a skladateľa, hovorí sólista Národného divadla v Prahe Michal Bragagnolo.

Na letné koncerty si 4Tenoři pripravili prekvapenie v podobe exkluzívnej vstupenky Meet & Greet. Tento špeciálny lístok zahŕňa prednostný vstup na koncert, garantované sedenie v prvých radoch, podpísané CD a osobné stretnutie so všetkými tenormi v zákulisí.