Adam Ďurica je späť Medzi nami

Adam Ďurica (Autor foto: Michala Rusaňuková / Zdroj foto: Universal Music)

Po skladbe Pravdupovediac prišla novinka, ktorá opäť potvrdzuje nové hudobné smerovanie Adama Ďuricu. Sympatický spevák ponúkol novinku Medzi nami. Spevák novými piesňami nielen naznačuje svoje ďalšie hudobné smerovanie, ale pripúšťa, že má v zálohe viac nových piesní, ktoré by časom vydali na nový album.

Pre mňa je to, že mením hudobné smerovanie, úplne prirodzené. Ja sa mením, vyvíjam sa ako človek, už nie som ten istý Adam, ktorý písal Mandolínu a pesničky z tohto obdobia. Už ma to ťahá k niečomu inému – novému. Veci okolo mňa sa menia, doba sa zmenila. To všetko mení moje vnímanie a všetko sa to odráža na mojej hudbe. Momentálne ma baví hľadať nové spôsoby vyjadrenia. Vždy ma bavilo hľadať nový zvuk a ten som definitívne našiel v posledných skladbách s Lacom Rychtárikom ako mojím aktuálnym producentom,  hovorí Adam Ďurica.

Skladba vznikla tak, že som dostal krásne texty od Adriany Pusztovej a z nich ma najviac oslovil tento. Má silnú atmosféru a tak ma hneď stiahla do seba. Význam textu som umocnil hudbou, ktorá dokopy s textom vytvára až filmovú atmosféru. Nové songy stále pribúdajú takže čoskoro túto kapitolu uzavriem do albumu, približuje svoju súčasnosť spevák.