Adam Ďurica uzavrel Naše hriechy

Adam Ďurica pripravil na koniec prázdnin posledné dva videoklipy zo svojho úspešného albumu Naše hriechy a uzatvára tak kapitolu albumu, s ktorým zaznamenal mimoriadny úspech.

Videoklipy sme natočili na skladby Každý deň a Von. A bude to taká pomyselná bodka za týmto albumom. I keď sme toto leto  dosť koncertovali, podarilo sa nám na pár dní dostať do štúdia. Trochu si oddýchnuť od kolotoča cestovania a koncertov. Konečne sme sa s chalanmi stretli, v kľude, kedy sme sa mohli venovať hudbe a nahrávaniu. Začali sme pracovať na nových skladbách. Ale stále som cítil, že sme ešte nevyčerpali všetko, čo sme dali do albumu Naše hriechy, a tak sme s Lacom Rychtarikom urobili hneď dva videoklipy, hovorí Adam Ďurica.

Každý deňVon z albumu Naše hriechy, tak uzatvárajú ďalšiu úspešnú kapitolu v Adamovej tvorbe, ktorú postupne zmapuje aj na výberkovke svojich hitov. Tá je pripravená na jeseň tohto roka.

Nerád by som sa opakoval, ale ako som už veľakrát hovoril, s každým albumom, alebo len piesňou prichádza nová kapitola, nová podoba či poloha, ktorá nás stále niekam posúva. A to je dobre, lebo zostávať pridlho na jednom mieste tiež nie dobré. Takže na koniec septembra máme už naplánovaný nový singel, uzatvára Adam Ďurica.