Andie J sa ocitla v dvoch svetoch

Andie J sa vracia so singlom s ešte väčšou energiou, priamočiarejším zvukom a rýchlejším tempom. Novinka Ever Again je pretkaná pulzujúcim beatom a videoklip je prirodzeným vyvrcholením, ktorý znázorňuje dve rôzne emócie vplývajúce na prežívanie toho istého okamihu. Po dlhšej dobe sa speváčka otvorila a vznikla z toho skladba, ktorá sa stala jej vnútorným míľnikom. Vychádza z pocitov, ktoré človek prežíva v ťažších situáciách, no napriek tomu sa rozhodne žiť život naplno a nazerať na svet pozitívne. Skladba sa bude nachádzať na pripravovanom albume speváčky.

Je to téma, ktorá sa ma veľmi dotýka, pretože vždy som sa dlho utápala v minulosti. Tým, že som snílek, som mala vždy potrebu si v hlave veci miliónkrát prejsť, premyslieť čo by bolo keby a zvykla som sa aj vnútorne trápiť. Veci však človek veľakrát už nezmení, a to si treba uvedomiť. Možno ísť s prúdom a užívať si prítomnosť, nech je akákoľvek. A toto som potrebovala zo seba vypovedať, prezrádza Andie J dodávajúc, že nie vždy je všetko jednoduché a tiež nie je v poriadku túžiť po odvete. Vnútorne verí, že táto skladba je jej osobným novým začiatkom.

Písaniu skladieb a textov sa Andie J venuje od útleho veku, no skladbe Ever Again sa venovala o trochu viac ako je u nej zvykom. Nakoľko refrén je kľúčovým prvkom, viackrát sme ho menili a upravovali kvôli rytmickému frázovaniu. Domi Stoff, ktorý robil skladbe aranž, je v kreatíve mojím úplným spojencom a posunul moje skladby veľmi ďaleko a pomohol i s finalizáciou textu. Jeho produkcie sú pre mňa kľúčové a som rada, že sa naše životné cesty preťali a že nám to spolu v štúdiu tak klape, ozrejmuje Andie J spoluprácu s producentom Domi Stoff pôsobiacim aj ako frontman kapely King Shaolin a dvornej kapely Celeste Buckingham.