Bratislavská jeseň bude plná hitov OneRepublic

Koncertná jeseň na Slovensku sa rozrastá o ďalšiu zahraničnú hviezdu. Celosvetovo obľúbená americká pop-rocková skupina OneRepublic si to do Bratislavy namieri už v novembri tohto roka. Návštevníkom ponúknu najúspešnejšie skladby naprieč svojou úspešnou hudobnou kariérou.

Šestica fešákov, ktorá sa prostredníctvom mnohých úspešných hitov stala za posledné roky idolom mnohých priaznivcov súčasnej modernej muziky, v marci štartuje koncertné turné po Európe. Skvelou správou pre slovenských fanúšikov je ohlásenie koncertu aj v Bratislave. Live In Concert pod taktovkou OneRepublic sa uskutoční 10. novembra 2020 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Vstupenky na koncert budú k dispozícii od piatka 6. marca 2020 od 10. hodiny.

Americká pop-rocková skupina OneRepublic sa preslávila vďaka spolupráci s producentom Timbalandom a ich spoločnej skladbe Apologize, ktorej sa predalo viac ako 5 miliónov nosičov a na YouTube si pripísala vyše štvrť miliardy vzhliadnutí.

V priebehu svojej kariéry kapela predala viac ako 16 miliónov kópií albumov a veľkú popularitu potvrdila tiež úspechmi hitov Wherever I GoLove Runs Out, All The Right Moves, Secrets, či Counting Stars. Setlist nadchádzajúceho turné bude vyskladaný práve najúspešnejšími piesňami z repertoáru tohto zoskupenia z Colorada, ako aj novinkami, ktorými fanúšikov neustále zásobujú.

V minulosti na Grammy nominovaná kapela aktuálne znie v éteri slovenských rádií s najnovším singlom Wanted, na ktorom sa autorsky podieľali mimo iných frontman skupiny i renomovaný skladateľ a textár Ryan TedderBrent Kutzle (Beyoncé, Ellie Goulding, Leona Lewis) a Tyler Spry, ktorý je dlhoročným spolupracovníkom OneRepublic, ale tiež U2.

Zaujímavosťou a aj predpokladom skvelej šou je rovnako fakt, že všetci členovia hudobnej formácie OneRepublic sú multiinštrumentalisti hrajúci na niekoľko rozličných hudobných nástrojoch. Frontman kapely Ryan Tedder, ktorý je zároveň skladateľomm a producentom, má na konte i niekoľko spoluprác s Camilou CabelloKygomJamesom ArthuromHailee Steinfeld, či legendárnymi Paulom McCartneym a U2.