Bystrík uzatvára svoju trilógiu novým singlom Po tvojom boku

Skladateľ a spevák Bystrík so svojou bandou len nedávno pokrstil a uviedol do predaja nový album Na Kráľovej holi. Aktuálne mu vychádza nový videoklip k autorskej skladbe Po tvojom boku. Skladba s jasným odkazom nevznikla len tak náhodou. Nadväzuje na Bystríkove piesne Nech to trvá (2016) a Prajem si (2017), čím uzatvára takzvanú trilógiu a príbeh týchto troch piesní.

Každá z nich má svoj osobitný význam v mojej tvorbe, ale aj v mojom živote. Nový singel prináša posolstvo o vzťahu dvoch ľudí a o sľube, ktorý dávame jeden druhému. Verím, že náš vzťah môže rásť jedine, ak budeme kráčať spolu – bok po boku, hovorí Bystrík.

Vokálmi do piesne prispel aj spevák Robo Papp. Odzrkadlením samotného textu je letný klip, ktorý primárne znázorňuje príjemné situácie z partnerského života.

Osobne som si predstavoval klip pozitívne, pretože rád prinášam ľuďom piesne, ktoré ich nabijú dobrou energiou. Pevne verím, že sa nám to týmto sviežim klipom a skladbou podarilo dosiahnuť a že reakcie publika budú rovnaké, ako naše predstavy, dodáva Bystrík.