Celeste Buckingham a kapela O5 a Radeček naspievali duet k filmu LOVEnie

Speváčka Celeste Buckingham a skupina O5 a Radeček spoločne naspievali ľúbostný duet s názvom Lovení k novej romantickej komédii LOVEnie. Hlavná predstaviteľka filmu, Ester Geislerová, sa následne s hudobníkmi sama stretla v nahrávacom štúdiu, kde spoločne natočili zábery pre videoklip, ktorý pieseň a súčasne titulnú skladbu filmu sprevádza.

Skladba Lovení vznikla priamo na mieru filmu. Tvorcovia poznali jeho scenár aj hlavné motívy hľadania lásky. Vďaka úzkemu prepojeniu snímky a jeho titulnej piesne sa aj samotná skladba volá Lovení (Lovenie). Spolupráca na filme LOVEnie je od začiatku plná šťastných náhod. Téma filmu nás zaujala natoľko, že titulnú pesničku sme zložili doslova za noc, približuje spevák populárnych Radečkov, Tomáš Polák. Chceli sme z nej ale mať duet a sme nadšení, že do toho s nami išla práve Celeste. Je to skvelá speváčka, ponúk na duetá dostáva veľa, a tak si vážime toho, že sa rozhodla pre spoluprácu s nami na LOVEní, dodal Tomáš Polák.

Speváčku oslovila nielen pieseň, ale aj samotný film a žáner romantickej komédie. Veľmi sa teším z toho, že ma chlapci z O5 a Radeček prizvali k spolupráci na tejto skladbe. Verím, že je to pieseň, ktorá osloví nielen divákov filmu LOVEnie, ale poteší i všetkých, ktorí prežívajú radosti a starosti spojené s láskou a zamilovanosťou, dodáva k piesni Celeste Buckingham.

Romantickú komédiu LOVEnie nakrútil režisér Karel Janák a vedľa Ester Geislerovej v nej hrá Jakub Prachař, slovenská komička Evelyn, Veronika Žilková alebo Martin Písařík. Film vstúpi do kín prvý jarný deň, 21. marca 2019.

Hľadá sa láska, zn.: rýchlo! je heslo romantickej komédie o tom, že lásky je niekedy málo a niekedy naopak až príliš veľa. Ako ale spoznať toho pravého? Eliška má svadbu, čaká na svoj veľký deň, ale vytúžené áno nakoniec nezaznie. Ženích totiž v rozhodujúcej chvíli vezme nohy na plecia a utečie priamo spred oltára. Zdrvená nevesta má našťastie kamarátku, ktorá presne vie, čo robiť. Jej recept je jasný, Eliška potreba novú známosť a predovšetkým prísun sexu. Ideálne v opačnom poradí. Ona sama si milostný život užíva plnými dúškami, a preto hneď Eliške založila profil na osvedčenej zoznamke. Začína odhodlaný a veľakrát zábavný lov na lásku. Eliška sa vrhá do randenia naslepo, aby medzi radom katastrofických schôdzok a sérií trapasov skúsila nájsť nový vzťah. Je to ako s povestnou ihlou v kope sena. Niekde tam jednoducho bude, len sa musí hľadať. Loviť. Láska však nie je jej jediný problém. Eliška sa tiež musí rýchlo presťahovať a jedinou možnosťou je bývanie spoločne s nevlastným bratom. Čudák, ktorý na streche chová včely a ktorý ju u seba doma za žiadnu cenu nechce.