Speváčke M.U.S nestačí

Pravým menom Michaela Husárová alias M.U.S. vydáva svoje ďalšie EP s názvom Nestačí. Speváčka na ňom predstavuje päť skladieb, ktoré sa po prvýkrát rozhodla napísať v slovenčine.

EP Nestačí je v podstate druhý album po debutovom CD ME a je pomenované podľa titulnej skladby Nestačí, ktorá vyšla minulý rok a je v rotácií viacerých slovenských rádií, dodáva speváčka.

Pesničky na EP sú prierezom speváčkinho života za posledné dva roky. Od párty s priateľmi, cez vzťahy až po pocity, ktoré sama v sebe riešila a ktoré výrazne ovplyvnili jej život za posledné obdobie.

Práve toto obdobie vystihuje singel JLo – až v tejto pesničke sa mi podarilo opísať to, čo som sa snažila popierať v sebe dosť dlhý čas a nepriznať si tie pocity nepokoja, ktoré som mala a ktoré mi zabraňovali robiť veci, ktoré som mala rada a ktoré ma bavili, dodáva speváčka.

Ku skladbe JLo vyšiel aj videoklip, ktorý si M.U.S. režírovala a strihala sama. Spolu s Matejom Koreňom za kamerou sa snažili vyjadriť posolstvo pesničky temnými a rozostretými zábermi, čo sa im aj podarilo.