D.Y.K. si do klipu prizval manželku

Po hravej a tanečnej skladbe Phone Song prichádza spevák Vojtěch Dyk a.k.a. D.Y.K. s novým klipom, s krehkým príbehom vyznania lásky. Účinkuje v ňom spoločne so svojou ženou, herečkou Tatianou Dykovou.

Celý tento klip, ak sa tomu tak dá hovoriť, ak to nie je iba súlad obrazov, je hlavne o tom najjemnejšom, najintímnejšom cite, o láske. Preto tam hrá moja žena. Pieseň je o nej a pre ňu. A prehovárať som ju preto, myslím, ani nemusel, hovorí Vojta Dyk. Novinka pochádza z vynikajúceho albumu D.Y.K., ktorý okrem klasického CD vyšiel i na vinylovej platni a niekoľko posledných kusov je ešte k dispozícii aj zo striktne limitovanej tzv. kovovej edície. Recenzenti sa zhodujú, že ide o nahrávka svetových parametrov. Tá kompletne celá vznikla v New Yorku.

Spevák sa už nevie dočkať živých vystúpení. A hoci sa plánované turné už dvakrát odkladalo, stále verí, že sa uskutoční. Nový klip je možno tiež odkazom pre ľudí, ktorí si kúpili lístky na turné, ktoré sa stále odkladá a možno už ľutujú, že si lístky kúpili tak rýchlo. My naozaj pracujeme, ako sa dá a verím, že turné čoskoro bude. Aktuálne to vyzerá na leto a naozaj sa veľmi tešíme, nádeja sa spevák. Pokiaľ sa situácia bude priaznivo vyvíjať, malo by sa D.Y.K. Tour uskutočniť 28. júla až 5. augusta 2021. Všetky doposiaľ zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti aj na nové termíny.