Ďalším hriechom Adama Ďuricu je fúkanie

Koncom roka 2021 vydal album Naše hriechy, z ktorého rovnomenná skladba, duet s Emmou Drobnou patrí k najhranejším slovenským piesňam v rádiách. Do roku 2022 vstupuje Adam Ďurica s novým videoklipom k singlu Fúkame, ktorý sa natáčal v Prahe s renomovaným režisérom videoklipov Ondřejom Kudynom.

Veľakrát som už hovoril o novej etape vo svojej tvorbe, a toho som sa snažil držať aj pri tomto videu. Mal som o ňom určitú predstavu, a chcel som aby sme urobili klip, ktorý by bol odlišný od tých, čo sme robili doteraz, pridať skladbe aj silnú vizuálnu podobu. Preto som oslovil Ondřeja, ktorého klipy či už pre Mirai, a ďalších sa mi páčili. Už pri jeho prvotnom návrhu som bol spokojný, cítil som, že to bude fungovať. Natáčali sme od rána do neskorého večera na rôznych miestach v Prahe, vonku boli 4 stupne, a ja som pobehoval len v košeli. Menili sme lokácie, bolo to naozaj akčné, spomína na nakrúcanie klipu k novinke Adam Ďurica.

Som veľmi rád, že došlo k tejto spolupráci. Mojim cieľom je vytvoriť vizuál, ktorý emočne umocní skladbu. Rád jej dávam ten obrazový život. Vymysleli sme námet, ktorý nám okamžite zarezonoval, a spoločne s Adamom sme ho dotiahli do tejto podoby. Nebolo to produkčne jednoduché, mali sme asi 5 rôznych miest, oheň, komparz, ale všetko išlo podľa plánu. Tiež musím povedať, že Adam podal skvelý herecký výkon. Nie je jednoduché natáčať medzi ľuďmi okol, hovorí režisér Ondřej Kudyn.