Dara Rolins v novom klipe zmysluplne pripomína leto

Zdroj foto: Dara Rolins Facebook

V období, keď večerné šero klope na sklá okien skôr, než sa stihneme nazdať, že máme za sebou ďalší deň, prichádza Dara Rolins s novým videoklipom Svitá. Pesnička zo speváčkinho vynikajúceho a stále aktuálneho albumu ETC aj prostredníctvom nového klipu pôsobí liečivejšie, než akékoľvek antidepresívum na ponurú náladu sychravej jesene.

Dara Rolins so svojim tímom prestrihala do klipu zábery z ulíc letnej Bratislavy, ale i z dovolenky v Taliansku, ktorú absolvovala so svojimi sestrami (tanečnicami zo svojej tanečnej skupiny). Pesnička o láske, ktorá sa práve v lete rodí najčastejšie, letný funky hudobný nádych i letné obrazy v klipe pripomínajú tohtoročné nádherné, dlho nekončiace sa leto plné zážitkov. Dara Rolins za ním urobila nádhernú bodku a hoci sa na sociálnych sieťach ohlásili i fanúšikovia, ktorým sa pesnička až tak moc nepáči, Kukni na to! si ju dávkuje pravidelne a s nadšením.

Okrem nového videoklipu k piesni, ktorý nájdete na speváčkinom ostatnom albume ETC, vydáva Dara Rolins aj ďalší zo svojich Diárov, tento raz na rok 2019. Za tri roky jeho existencie sa stal neoddeliteľnou súčasťou nejednej (nielen) dámskej kabelky.

Pavol Božík