Dnes je ten deň, vychádza najočakávanejší slovenský album roka

Prešovská kapela IMT Smile dnes vydáva nový album nazvaný Budeme to stále my. Po rovnomennom a mimoriadne úspešnom letnom singli ohlásili bratia Táslerovci celý album iba pred pár dňami. Jeho vydanie pred týždňom podporili novinkou Poď so mnou. Popri nej sa pripravujú i na vianočné koncerty, ktoré sa vypredávajú raketovou rýchlosťou. Kapela musí pridávať ďalšie termíny.

IMT Smile prežívajú veľmi úspešné obdobie a vypredávajú jeden koncert za druhým. Len nedávno zakončili mega úspešné IMT Smile Amfiteáter Tour, ktoré navštívilo vyše 31 tisíc divákov. Darí sa im aj v susednom Česku, kde v priebehu niekoľkých dní 2 x vypredali pražský klub ROXY. Rovnako je na tom aj jeden z bratislavských vianočných koncertov v petržalskej Inchebe. Na 7. decembra už si vstupenky nekúpite. Mikulášsky koncert, ktorý sa bude konať 6. decembra na tom istom mieste, má tiež k dispozícii už len niekoľko vstupeniek. Kapela sa preto rozhodla, že pridá tretí koncert, ktorý sa rovnako bude konať na petržalskom nábreží v Inchebe, 8. decembra 2018. Veľmi dobre sa predáva aj koncert v Košiciach, počas ktorého IMT Smile rozozvučí Steel Arenu.

Pred týždňom poskytli IMT Smile ochutnávku z dnes vydanej novinky v podobe skladby Poď so mnou, na ktorej Ivan Tásler netradične spolupracoval so slovenským raperom Kalim. Ivan sa netají tým, že jamajské rytmy sú mu blízke, o čom hovorí aj jeho nová pesnička, v ktorej sa mu podarilo spojiť prvky reggae s jedinečným majstrovstvom IMT Smile.

Na horúcej novinke je desať piesní, medzi ktorými sa objavujú aj ďalšie prekvapivé spolupráce, počnúc skladbou Podaj mi ruku so Szidi Tobias alebo s českou kapelou Chinaski v pesničke Osud. Novú platňu IMT Smile možno bezpochyby označiť ako svetový album, nakoľko jednotlivé skladby vznikali na dvoch kontinentoch, v štyroch rôznych krajinách sveta: v slnečnej Santa Monice v Kalifornii (Budeme to stále my, Pod vodou), vo Veľkej Británii (Čo všetko sa môže stať, Človek nikdy nevie), v pražskom Barandove (Osud) a v štúdiu IMT Smile na bratislavskej Kolibe.