Domáci letný song na štýl Aviciiho

Adriana Habrdová sa zviditeľnila účasťou v súťaži Superstar, kde bola najmladšou účastníčkou v histórii a svojím spevom očarila porotu, hoci vyhrala iná, zrelšia speváčka. Neskôr sa zúčastnila obrovského celosvetového festivalu v Moskve, kde zaspievala dve piesne – Pokoj v duši od Jany KirschnerSimply The Best od Tiny Turner. O dva dni neskôr bola súťaž vo folklóre a keďže Adriana má bohaté skúsenosti aj na tomto poli a mala so sebou  kroj, absolvovala aj folklórnu súťaž s piesňou Tota Heľpa a ešte jednu svadobnú, keďže skoro každú sobotu chodí spievať na čepčenie neviest. Vyhrala obe súťaže a ceny odovzdávali presne v deň jej 16-tych narodenín, takže o darček mala postarané. Aby jej účasť bola dovedená k dokonalosti, dostala aj Veľkú cenu festivalu. Adriana nie je dievča, ktoré zaspí na vavrínoch a spievaniu sa venuje naďalej. Teraz prichádza  s novinkou.

Košický producent elektro-dynamickej muziky Stevon, je presvedčený, že hudba je neprebádaný vesmír a tak sa podujal na jeho skúmanie. V rámci debutového albumu Remember spolu so speváčkou Adrianou Habrdovou predstavil letný song s názvom Under Ocean. Týmto songom predbehli leto. Všetci fanúšikovia tepla a vody si určite prídu na svoje.

S Adrianou to bola jedinečná, veľmi zaujímavá spolupráca. Prvýkrát sme sa naživo videli hodinu pred samotným nahrávaním. Preskúšali sme si pieseň, ktorú sme si spolu prehrali cez  video, aby sa pripravila, pokecali sme a šli sme nahrávať, opisuje spoluprácu producent  Stevon a pokračuje: Keď sme dali prvý pokus, vedel som že to bude hračka. Adriana má za sebou bohaté skúsenosti a spev má v krvi. Chceli sme aj skúšku osobne, ale mali sme obidvaja nasekané obdobie. Keďže som chcel pieseň zakomponovať do svojho albumu, ktorý bol už takmer hotový, rozhodli sme sa ísť touto cestou, potom Adriana prišla do košického štúdia a pieseň sme nahrali.

Pre Adrianu bola spolupráca so Stevonom nová, hlavne v rámci hudobného štýlu. So Stevonom sme si sadli muzikantsky aj ľudsky, preto spolupráca bola výborná. Milo ma prekvapilo, keď mi poslal pieseň v elektroštýle, na prvé počutie som si ju obľúbila. Under Ocean je letný, pohodový song o láske, oceáne. Text sme viackrát upravovali aby to mal pekný význam a aby nebol príliš zložitý, myslím že sa nám to podarilo. Text je síce v angličtine, no verím, že song by sa mohol páčiť všetkým vekovým kategóriám. Tento štýl hudby rada počúvam, a potešilo ma, že si práve v tomto štýle môžem opäť zaspievať, opisuje speváčka.