Erika Rein je v nás

Slovenská speváčka Erika Rein si poslucháčov získa svojou prirodzenosťou a sympatickým hlasom. Jej nový singel V nás má odľahčenú letnú náladu a je o hľadaní šťastia, zážitkov a ďalších vecí, na ktoré sa dá s úsmevom a nostalgiou spomínať.

Pieseň je tiež o vzťahu dvoch ľudí, z ktorých jeden prechádza ťažšou fázou v živote, ale stále obom na sebe veľmi záleží a sľubujú si, že ak jeden z nich niekedy spadne, tak ten druhý vstane a znova ho nájde. Videoklip je stelesnením myšlienky textu, pretože som pri ňom zažila veľa vecí prvýkrát. Prvýkrát som sedela v aute pri driftovaní, keď mi skoro vyskočilo srdce z hrude. Prvýkrát som sa vozila v nákupnom vozíku po nočnom parkovisku a tiež som prvýkrát navštívila nádherný areál pieskovne, kde sme čakali, až budeme mať päť minút čas medzi odchádzajúcimi a prichádzajúcimi kamiónmi, aby sme tajne mohli natočiť aspoň jeden záber, spomína speváčka.

Skladba v takej podobe, v ktorej ju môžno počuť dnes, potrebovala istý čas na dozretie. Aj keď bola napísaná veľmi rýchlo, až po pol roku prišla tá správna doba na jej dokončenie. Erika Rein má už na svojom konte niekoľko úspešných singlov. Mohli ste ju počuť v jej sólovom počine Blázon, naspievala duet s Yaelom S tebou alebo v piesni Palmový raj, ktorú si zaspievala spoločne s Yaelom a Puertom.