Sexsymbol Eros Ramazzotti bude na Slovensku až dvakrát servírovať lásku

Eros Ramazzotti svoj posledný štúdiový album Battito Infinito venoval téme láska. S týmto posolstvom aktuálne, v rámci celosvetového turné, cestuje po Európe. Taliansky idol prinesie romantiku i na Slovensko, konkrétne do Košíc (8. marec), v Bratislave svoje love songy predstaví 15. apríla tohto roku.

Povesť obrovského romantika a milovníka má Ramazzotti už niekoľko dekád. Téma lásky je u Taliana už roky najdominantnejšou témou, ktorou si získal srdcia fanúšikov po celom svete a žne s ňou mimoriadne úspechy. Láska bola vždy súčasťou môjho života. Vo svojej hudbe hovorím o všetkom, čo sa ma úzko dotýka, takže pocity, ktoré prežívam, sa odrážajú aj v tom, čo píšem a spievam, vysvetlil spevák.

I posledný album, ktorý naživo zaznie aj na Slovensku, Eros vydal v znamení lásky. Najviac zo všetkého momentálne potrebujeme lásku, tú lásku, ktorú sa snažím sprostredkovať na celej mojej novinke a najmä v piesni Gli ultimi romantici (Poslední romantici). Je to príbeh dvoch ľudí, ktorí sa snažia udržať nažive realitu, ktorá však už neexistuje. Je to skladba, ktorá je do značnej miery o mne, zdôvodnil taliansky spevák voľbu ústrednej témy albumu a zároveň predstavil skladbu, ktorá mu k srdcu prirástla najviac.

Okrem piesní z nového albumu si fanúšikovia v Košiciach i v Bratislave zaspievajú aj najznámejšie skladby Erosa Ramazzottiho. Chýbať nebudú Più che puoi a Se bastasse una canzone, Fuoco nel fuoco, Cose della vita či balada Musica è.