Till Lindemann už balí na Slovensko

Líder skupiny Rammstein stíha popri turné svojej domovskej kapely aj vlastné koncerty. Kufre už balí aj na Slovensko, kde predvedie brutálne pyrotechnické efekty a kontroverznú šou. Turné Ich Hasse Kinder Tour 2022 dorazí do bratislavskej Incheba Expo Arény už 24. novembra 2022. Tento rok už odohral koncert v izraelskom Tel Avive, kde predstavil svoju kapelu, ktorá ho na koncertoch sprevádza. Na basu zahrá Acey Slade, na gitarách sa predstavia Jes Paige a Emily Ruvidich a za bicie si sadne Sandy Beaches.

Na koncerte odznejú skladby z albumov Skills in Pills a F & M, na ktorých Till Lindemann spolupracoval ešte Petrom Tägtgrenom. Ich kapela sa rozpadla v roku 2020 a odvtedy vystupuje 59-ročný spevák sám, vysvetľuje organizátor koncertu.

Na koncerte zaznejú skladby Praise Abort, Skills In Pills, Ladyboy, Fish On, Fat, Frau & Mann, Steh Auf či Ich Hasse Kinder. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a brutálne pyrotechnické efekty. Nebudú určite chýbať ani spevákove scénky v rôznych kostýmoch, ktoré sú mládeži do 18 rokov neprístupné. Koncert je preto určený osobám 18+. Zakúpené vstupenky na pôvodný januárový termín zostávajú v platnosti.