Adam Ďurica symfonicky

Adam Ďurica si na tento rok pripravil pre svojich fanúšikov prekvapenie. Už pri prvej sérii minuloročných akustických koncertov, som začal uvažovať, že na rok 2020 by som chcel pripraviť, niečo výnimočné, niečo nové a veľké. Postupne to naberalo stále jasnejšie obrysy a toto je výsledok, komentuje s úsmevom Adam.

Adam Ďurica Symphonic Big Band Orchestra, to sú jeho najväčšie hity v úplne nových, doteraz nevypočutých aranžmánoch, ktoré pripravil Adrian HarvanVeľké hity v novom šate v sprievode 25 členného symfonického Big Band Orchestra a ďalších profesionálnych hudobníkov. Na exkluzívnych koncertoch v Košiciach (23. novembra) a v Bratislave (26. novembra) na pódiu vystúpia aj špeciálni hostia Katarína Knechtová a Lukáš Adamec.

Katka a Lukáš sú výnimoční speváci so zlatom hrdle a už roky dokazujú, že patria k najlepším na slovenskej scéne. Okrem toho som s nimi doteraz nemal žiadnu hudobnú spoluprácu a myslím, že dozrel čas na to, aby títo výnimoční hudobníci boli súčasťou môjho výnimočného koncertu, teší sa Adam.