Ewa Farna rekapituluje

Speváčka s nezameniteľným hlasom a charizmou Ewa Farna vydáva na prianie svojich fanúšikov nový výber hitov a výnimočných stretnutí na dvojalbume Singles & Specials. Album komplexne mapuje doterajšiu úspešnú kariéru speváčky, počas ktorej dokázal ovplyvniť niekoľko generácií.

Pre mňa je to poohliadnutie sa za 14 rokmi spievania a nahrávania, hovorí Ewa Farna. Prvý album kompilácie, nazvaný Singles obsahuje hity od Měls mě vůbec rád, cez Vánoce na míru až po emotívny duet s Davidom Stypkom – Dobré ráno milá. Na druhom disku s názvom Specials nájdu fanúšikovia záznam z mimoriadnych live vystúpení a spoluprác s výnimočnými hosťami.

Kompiláciu si od speváčky vyžiadali fanúšikovia. Na koncertoch mi hovorili, že ich mrzí, že moje prvé albumy sa už nedajú kúpiť, pretože sú vypredané. A tak sme urobili výber toho najzásadnejšieho v mojej kariére a zostavili sme túto kompiláciu. Pre fanúšikov je to tiež spôsob, ako si skrátiť čakanie na nový radový album, ktorý pripravujem, prezrádza speváčka. Keby som to mala popísať pocitovo, tak je to, akoby som otvorila svoj denník. Keď som naspievala prvý singel, mala som 12 rokov, dnes mám 27 a vlastnú rodinu a k tomu túto bestofku. Všetko dohromady je to nádherný pocit, dodáva Ewa Farna.