Gladiator má song pre osudovú ženu

Vyvolená žena existuje a je presne taká, ako je opísaná v texte, hovorí o skladbe Keď som s ňou jej autor Georgio Babulic. Novinka je prvým oficiálnym singlom z nového albumu skupiny Gladiator, ktorý vyjde na Štedrý deň.

Už v minulosti napísal Georgio Babulic svojej manželke Martine skladbu, napríklad tesne pred jej narodeninami, keď nevedel, aký darček jej dať. Vtedy som zavolal kamarátovi do štúdia a nahral som jej skladbu. Bol to veľmi netradičný darček, torta a pesnička, prezradil Georgio. V pesničke Keď som s ňou som vyjadril svoje pocity, ktoré mám a každý deň sa presviedčam, že je to tak. Je to moja celoživotná múza. Odkedy ju počula, tak mi občas napíše, že ma ľúbi, pretože som jej napísal peknú pesničku, dodal.

K pesničke skupina pripravila aj nový videoklip, ktorého režisérom je Laco Rychtarik. Osudovú ženu vo videoklipe zahrala Zuzana Onderišinová a spolu s Mikom stvárnili príbeh dvojice, ktorý sa začína spoločnou cestou v aute. V prvej časti klipu teda vidíme to krásne, čo k úvodu každej lásky patrí, priblížil dejovú líniu režisér a dodal: No v skutočnom živote prídu aj otrasy, niekedy menšie a niekedy väčšie. Miko so Zuzkou havarujú a ako to dopadne si fanúšikovia môžu pozrieť vo videoklipe.

Novinka je prvým oficiálnym singlom zo 14. radového albumu, ktorý vyjde v netradičnom dátume – na Štedrý deň. Dátum vydania sme zvolili z viacerých dôvodov. Jednak v tomto termíne ešte nikto nevydal, aspoň podľa našich vedomostí, album a zároveň na albume bude aj naša prvá vianočná skladba, ktorú v týchto dňoch nahrávame, povedal frontman skupiny Miko Hladký. Vianočnú skladbu dokončuje skupina spolu s detským zborom a Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu.

Na albume s názvom Deň, čo mal dávno prísť sa objavia aj skladby, ktoré Gladiator vydal ako single od roku 2014, kedy vyšiel zatiaľ ich posledný štúdiový album 13. Okrem singla Keď som s ňou, vianočnej skladby a ďalších noviniek si teda fanúšikovia na albume nájdu aj skladby Milióny ciest či Zhora dole.