Po búrke sa rozjasní

Toto nie je skladba o počasí. Treba v nej hľadať metaforu o vzťahoch, ktoré sú často, ako na hojdačke. Je však dôležité udržať si sviežu myseľ a v kritických chvíľach je potrebné si uvedomiť, že ak sme teraz dole, tak opäť to bude lepšie.

Skladbe sa na stremovacích službách veľmi darilo, tak sme sa rozhodli, že k nej natočíme seriózny videoklip, uvádza spevák kapely The Next Regime Miro Mráz. Keď máte pesničku, ktorá vás inšpiruje, tak sa klip vymýšľa a natáča celkom jednoducho. Pár nápadov vzniklo priamo na pľaci, ale to občas bez dobrej hudby nejde. Všetci odviedli skvelú prácu a ten deň sme si užili, spomína režisér Martin Müller.

Hlavná úloha v klipe sa ušla herečke Anne Randárovej. Natáčanie nám dvakrát prekazil dážď, pretože sme chceli mať v klipe slnečné počasie. Na tretíkrát nám to opäť predpovedalo nepriaznivé počasie, ale povedali sme si, že ideme cez to a nejako to dopadne. Ako to dopadlo, môžete vidieť sami. Mali sme jeden krásny natáčací deň a pršať začalo až po poslednom zábere. Šťastie stálo pri nás, spomína.