Hudbu bez bariér podporí Tomáš Klus

Obľúbená benefičná akcia Hudba bez bariér vypukne 20. novembra 2020 v Spišskej Novej Vsi. Hlavnou hviezdou bude skvelý český spevák Tomáš Klus, ktorý legendárnu charitatívnu akciu podporí po prvýkrát. V Športovej hale v Spišskej Novej Vsi vystúpi aj Martin Harich, skupina Dennyiah, vokálna kapela For You, virtuózny gitarista Dávid Bílek, folklórny súbor Čačinabubnová show Batida. V poradí ôsme pokračovanie jedinečného podujatia organizuje PARASPORT24 a výťažok z koncertu opäť poputuje na správnu vec.

Je to ôsme pokračovanie, pretože v niektorých rokoch sa nám akciu podarilo urobiť dvakrát v inom meste. Tak je to aj tento rok, už v marci sme to stihli v Liptovskom Mikuláši. Tentokrát si náš projekt Hudba bez bariér objednalo mesto Spišská Nová Ves. Sme za to vďační, lebo je to už po tretíkrát, čo si Hudbu bez bariér niekto objednal so slovami aj my chceme tento pekný projekt u nás, neskrýva radosť organizátor podujatia Miroslav Buľovský z občianskeho združenia PARASPORT24.

Po prvýkrát vystúpi na akcii Hudba bez bariér skvelý český spevák a skladateľ Tomáš Klus. Získať ho na charitatívne podujatie dalo organizátorom zabrať. Vždy oslovujem viacerých podľa pocitu, ale hlavne tak aby to ladilo v dramaturgii, v scenári a réžii. Tomášovi som písal a volal dovtedy, kým sa nám nestretli termíny. Pri takýchto zvučných menách je to veľmi vzácne. Som trpezlivý, nevzdávam sa a aj preto sa teraz môžeme tešiť z Tomáša Klusa, s úsmevom hovorí Miroslav Buľovský.

Hudba bez bariér prinesie vyše dvojhodinový hudobný program a do Spišskej Novej Vsi si organizátori pripravili špeciálne prekvapenie v podobe trička, ktoré si budú návštevníci môcť kúpiť priamo na koncerte. Výťažok zo vstupného venuje organizátor už tradične na dobročinné ciele občianskeho združenia PARASPORT24. Časť tejto pomoci daruje priamo na mieste počas podujatia.