IMT Smile sú už V lete

Skupina IMT Smile prináša vianočný hit V lete. Na vysvetlenie, ide o titulnú skladbu pre nový film od Evity Twardzik, ktorý sa dostane do našich kín na Valentína, pod názvom V lete ti poviem, ako sa mám. Po úspešnej spolupráci na filme Príliš osobná známosť, tak prichádza ďalší filmový hit od IMT Smile, tento raz s vianočným nádychom.

Hudba k piesni mi napadla asi deň pred prvým stretnutím s Evitou Twardzik a Oľgou Núñezovou, niekedy v máji ešte pred tým, ako som videl film. A vnútorne som cítil, že je to tá pravá pieseň pre tento film. Text napísal Vlado Krausz, pri otázke, že či má byť vianočný som mu povedal, že len tak trochu, skôr pocitovo, tú atmosféru mu skôr dodávajú  ukážky z filmu, a aktuálne ročné obdobie, hovorí Ivan Tásler.

Spojenie dvoch úspešných značiek si pochvaľuje aj Oľga Núñezová zo spoločnosti Nunez NFE: Spolupráca na predošlom filme bola skvelá a preto sme oslovili Ivana znova, pretože kombinácia značiek IMT Smile a Evity funguje a baví nás, hovorá. Videoklip ku skladbe sa natáčal priamo pri tvorbe skladby V lete, ale exkluzívne v ňom vidieť aj prvé zábery z filmu V lete ti poviem, ako sa mám. Krédo tohto filmu je – priatelia sú rodina, ktorú si vyberáš. A v tomto duchu sa nesie aj naša spolupráca s IMT Smile, pretože chlapcov považujeme za súčasť našej rodiny, hovorí o filmovej skladbe Evita Twardzik.

Touto skladbou sme vlastne začali aj práce na novom albume IMT Smile. Ten by sme chceli vydať niekedy na konci leta budúceho roka, dodáva Ivan Tásler. Aktuálny album Srdce Rozum Boulevard vyšiel v máji tohto roka.