Jean-Michel Jarre pod mostom

Starmus, prestížny medzinárodný festival vedy, hudby a umenia, ktorý sa bude konať v Bratislave 12. – 17. mája 2024, predstavil bližšie informácie o nadchádzajúcom siedmom ročníku a o otváracom koncerte Jeana-Michela Jarreho. Exkluzívne vystúpenie francúzskeho umelca si podmaní publikum hudobno-vizuálnou šou. Symfónia objavovania a tvorivosti s dvoma legendami na pódiu, Jean-Michel Jarre a Brian May, legendárny gitarista skupiny Queen, ako špeciálny hosť.

Výnimočný festival odštartuje otváracím koncertom, ktorý je strhujúcou oslavou ľudskej vynaliezavosti a umeleckého prejavu. Legendárny priekopník elektronickej hudby Jean-Michel Jarre vystúpi 12. mája v rámci exkluzívneho vystúpenia s názvom Bridge From The Future. Na pódiu sa k nemu ako špeciálny hosť pripojí aj Brian May, legendárny gitarista skupiny Queen a spoluzakladateľ festivalu. Francúzsky umelec uchváti publikum nezabudnuteľnou hudobnou a vizuálnou šou na pozadí kulisy Mosta SNP, Dunaja a Starého mesta. Toto veľkolepé podujatie, ktoré verejnosti prináša spoločnosť ESET, má ambíciu poukázať na silu hudby prekonávať hranice a podnecovať predstavivosť.

Koncert sa uskutoční v areáli výstaviska Incheba pri Moste SNP a bude zadarmo prístupný verejnosti. Držitelia vstupeniek Starmus budú mať vyhradenú vlastnú časť v hľadisku.

Paulína Mihoková / seesame.com