Karel Gott sa už teší na Topfest

Nielen waleskí rockeri Skindred, indierockoví Bastille, gitarová Amy Macdonald či aktuálne asi najhranejší Rag’n’Bone Man budú hviezdami tohtoročného festivalu Topfest. Na štrnáste výročie festivalu sa môžu tešiť aj fanúšikovia najväčšej domácej hviezdy Karla Gotta. Ten vystúpi na piešťanskom letisku v sobotu 1. júla spolu so svojimi hosťami.

Posledný júnový a prvý júlový deň – piatok 30. júna a sobotu 1. júla 2017 zažije piešťanské letisko aj jedinečný a určite najväčší tohtoročný koncert fenomenálneho Karla Gotta pod holým nebom! Ten stíha v poslednom období všetko možné: Návštevu na koncerte Rammstein v Prahe, comebackový koncert v pražskej Hybernii a tiež otvorenie výstavy, ktorá mapuje jeho vlastný život. Teraz sa už maestro teší na Slovensko a avizuje, že nepríde sám.

Doprevádzať ho bude jeho dvorná skupina Boom! Band a koncertní hostia. Karel Gott na pódiu privíta Ilonu Csákovú a tiež Petra Kolářa a možno zaznie aj nejaký duet. Priveziem so sebou hostí, ktorí neskazia žiadnu srandu – tak verím, že sa dobre zabavíme s našimi priaznivcami! – teší sa spevák. Na upresnenie informácia, že 41-násobný držiteľ Zlatého slávika Karel Gott sa so svojimi hosťami predstaví v hodinovom koncertnom programe.

Predpredaj permanentiek v sieťach Ticketportal, Predpredaj.sk a Žijemehudbou.sk za zvýhodnenú cenu 50€.