Kristína nahrala duet s českým hercom Davidom Gránským

Autor foto: Marián Kavulič / Zdroj foto: Propaganda House

Speváčka Kristína a obľúbený mladý český herec a spevák David Gránský sa dali dokopy a naspievali duet Stále ťa mať. Melodická pieseň je ako uliata práve pre túto dvojicu, ktorej hlasy spolu dokonale ladia. Text tradične napísal Kamil Peteraj a hudbu zložil Martin Kavulič. K pesničke už vznikol aj jemný videoklip. Vďaka nemu znovu ožila skvelá krasokorčuliarska dvojica Lukáš Csölley a Federica Testa.

Mám obrovskú radosť z môjho prvého česko-slovenského popového duetu. Pieseň Stále ťa mať nebola pôvodne plánovaná ako duet, ale keď bola naspievaná, niečo mi tam stále chýbalo, a bol to presne mužský element. Keďže som o Davidovi vedela, že je nielen skvelý herec, ale aj spevák, a následne sme sa stretli pri jednom spoločnom projekte, niekde som intuitívne cítila, že naše hlasy by mohli spolu dobre ladiť a že práve on by mohol byť pre mňa ten správny duetový partner. O pár dni som mu zavolala, poslala pieseň a dohodli sme sa úplne nezáväzne, že to pôjdeme spolu skúsiť do štúdia. A na prvú to klaplo, vysvetlila Kristína Peláková.

Pred niekoľkými mesiacmi ma oslovila Kristína so svojim tímom. Už po prvom počutí som vedel, že chcem byť súčasťou tohto projektu. Dali sme si schôdzku v bratislavskom štúdiu, ktorá mala slúžiť k tomu, aby sme sa lepšie spoznali a skúsili si, či k sebe naše hlasy pasujú. Z tejto zoznamovacej schôdzky však napokon vznikla finálna verzia songu. Ďakujem Kristíne, že ma oslovila, napriek tomu, že za sebou nemám hviezdnu sólovou hudobnú kariéru, a prebudila vo mne po rokoch lásku k hudbe, potvrdil jej slová David Gránský, herec známy aj slovenským divákom zo seriálu Modrý kód, ktorý vysiela TV Prima.

Text, tak ako pri iných Kristíniných pesničkách, napísal Kamil Peteraj, romantickú hudbu zložil Martin Kavulič. Videoklip k piesni režíroval Vlado Kriško a účinkuje v ňom krasokorčuliarska dvojica, ktorá už  spolu nesúťaží.

Táto úžasná skladba má pre mňa osobne veľké čaro a eleganciu, ktorú vo videoklipe perfektne stvárňujú aj naši bývalí slovenskí reprezentanti v tanci na ľade Lukáš Csölley a Federica Testa. Som nesmierne vďačná, že prijali pozvanie a že sa mi ich podarilo po dvoch rokoch vytiahnuť späť na ľad. Vidieť ich naživo korčuľovať bol pre mňa naozaj veľký zážitok, teší sa Kristína.