Kristína pokrstila lupeňmi ruže nový album

Speváčka Kristína opäť končí rok vo veľkom štýle. Na Lodi Rivers Club pokrstila nový album Mať srdce, prevzala trojnásobnú platinu za jeho predaj a odpremiérovala krásny nový klip k skladbe Zradila nás chémia. Na nový štúdiový album si fanúšikovia jednej z najobľúbenejších slovenských speváčok museli počkať dlhých päť rokov. Album, na ktorom sú hity Si pre mňa best, Láska bombová, Na bieleho koňa, Vianočná jahoda, Na vysokej skale a ďalšie, je v predaji len tri mesiace a už má trojnásobnú platinu za predaj. No a nový klip je hotovou lahôdkou. Kristína si na ňom dala veľmi záležať, preto vznikal takmer rok a jeho podstatnú časť nakrúcala v slnečnom Taliansku.

Album lupeňmi ruže pokrstil výtvarník Martin Augustín, ktorý maľuje špecifické obrazy. Ich súčasťou sú texty Kristíniných piesní. Bolo to pre mňa velikánske prekvapenie, že si ma Kristína vybrala za krstného otca svojho CD a veľmi ma to potešilo. Ja jej piesne milujem. Je to speváčka s neuveriteľne krásnym hlasom a nádhernou slovenčinou, ktorá sa lahodne počúva. Je to niečo úžasné a plus k tomu tie nádherné texty, ktoré sú na zamyslenie. Je v ich bolesť, radosť, smiech, slzy, všetko, vyznal sa umelec.

Kristína síce nový album pokrstila až teraz, no je na trhu už tri mesiace. Dôkazom, že mladá speváčka je mimoriadne žiadaná je i to, že za tento krátky čas sa mu fantasticky darí. Počas slávnostného večera prevzala Kristína z rúk distribútora Martina Hanusku trojnásobnú platinu za jeho predaj. Tento ďalší Kristínin triumf si nenechal ujsť ani textár Kamil Peteraj, ktorý s ňou spolupracuje od začiatkov jej kariéry.

Dnes je to už vyzretá speváčka, ktorá na pódiách pôsobí ohromne esteticky aj umelecky. Má obrovský úspech v Česku aj na Slovensku a myslím si, že je pripravená na veľké veci. Verím, že sa nám podaria. Mne sa s ňou pracuje veľmi dobre, pretože je korektná, profesionálna a čo je veľmi vzácne, zostala pokorná. Som rád, že s takýmto talentom môžem spolupracovať, uviedol Kamil Peteraj.

Počas veľkolepého slávnostného večera Kristína predstavila verejnosti aj horúcu novinku – nádherný videoklip k skladbe Zradila nás chémia.

Myslím si, že keď to vo vzťahu zostáva iba pri tej chémii, ktorá je síce úžasná, no nepostačuje na hlboký vzťah, dôjde k rozchodu. Dlho sme uvažovali, kde tento klip nakrútime a ako by mal vyzerať. Celú realizáciu až po samotnú postprodukciu som opäť zverila do rúk Mayovi Hurajtovi. Ten oslovil režiséra a potom prišiel nápad urobiť krátky, emotívny príbeh na krásnom romantickom mieste v Taliansku Lago Di Como. S režisérom Jurajom Krasnohorským som spolupracovala prvýkrát a bolo to veľmi pôsobivé. Od samého začiatku som cítila istotu že mal jasnú predstavu o tom, ako to má vyzerať, vysvetlila Kristína.