Kultový hit Lady Carneval v acapella podobe

Vokálna skupina For You, pätica hudobníkov tentokrát prerobila do acapella podoby slávny hit Karla Gotta Lady Carneval. Kapela má okrem iného na konte megahit Nenahraditeľná so Simou Martausovou.

Očarila nás legenda československej hudby Karel Gott a jeho nestarnúci hit Lady Carneval. Klip sa nakrúcal v našom domácom štúdiu a dokonca vo vlastnej réžii. Každý z nás sa postaral o niečo iné, spojili sme hlavy a vytvorili sme tento klip. Bola to fakt zábava, teší sa Milan Masiarik a speváčka Katalin Lantos Borbély k tomu dodáva: Vždy nás veľmi prekvapilo, že pri koncertovaní v zahraničí si ľudia spievali túto pieseň s nami. Za to si Karel Gott naozaj zaslúži veľký obdiv a rešpekt.

Proces tvorby je veľmi jednoduchý. Základom je pohodlné usadenie, káva, čaj a dobrá nálada. Tvoríme všetci spoločne. Keďže každý z nás je úplne iný, vie priniesť do aranžu zaujímavé nápady a feelingy. V našich aranžmánoch sa snažíme priniesť vždy niečo nové. Radi experimentujeme, ale zároveň si zachovávame náš rukopis, hovorí členka kapely Nika Barľáková na margo toho, že kapela intenzívne pracuje na vlastnej tvorbe.