Leto je Yeah Baby

Niekdajšia víťazka piesňovej súťaže Emma Drobná momentálne prežíva šťastné a krásne obdobie, čo sa prejavilo aj na nálade novej piesne. Zo skladby Yeah Baby! je cítiť uvoľnenosť a pohodovú atmosféru, svieži singel má všetky predpoklady stať sa letným hitom. Ide už o druhú skladbu z pripravovaného albumu (po skladbe Demons), ktorého vydanie je avizované na september tohto roku. Videoklip sa nakrúcal v lokalitách okolo rakúskej dedinky Kitse, v Bratislave a na Záhorí pri Lábe, Zohore a Vysokej pri Morave.

Taká dobrá nálada, akú je vidieť z videa, bola aj počas celého natáčania. Emma je nádherná žena a veľmi fotogenická na kameru, čo nám uľahčilo prácu a tým sa samotný klip a pieseň dokáže skvele predať publiku, povedal režisér Boyo Dohnal k natáčaniu a dodal: Je to môj druhý klip, ktorý som robil s Emmou a bol som nadmieru spokojný. Nakoniec posúďte sami, myslím, že sa nám to veľmi podarilo, z klipu cítiť sviežu letnú atmosféru. A musím určite vyzdvihnúť aj výbornú prácu kameramana Lukáša Terena.

Unikátne a luxusné auto Cadillac Eldorado z roku 1963, v ktorom sa takmer celý dej odohrával, zapožičali Laco & Alan Hesekovci, vášniví nadšenci veteránov. V záberoch sa objavuje aj známy raper a herec Marko Damian.

Emma Drobná je jednou z najvýraznejších slovenských speváčok, opakovane bola vyhlásená ako najúspešnejší interpret, čo sa rádií týka. Jej piesne Smile a Words sa stali najhranejšími piesňami v slovenskom éteri v rokoch 2017 a 2018. Skladba Words sa v oficiálnom rádiovom prehľade objavovala neuveriteľných 120 týždňov. Podobne dlho sa tam v posledných rokoch udržal snáď len Ed Sheeran so Shape Of You.