Leto skupiny IneKafe má dve podoby

Skupina IneKafe má dve verzie aktuálneho hitu Leto. Autorom oboch verzií je líder bratislavskej kapely Vratko Rohoň. Skladbu nahrávali pred dvoma rokmi, v rámci poslednej série singlov v aktuálnej zostave Vratko Rohoň, bubeník Dodo Praženec a basgitarista Vlado Bis. Tesne pred zverejnením piesne sa autor rozhodol, že aranžmán songu je príliš klasický a skladba s takýmto letným textom si zaslúži letnejšie a voľnejšie.

Baví nás robiť v rámci poppunku rôzne aranžmány. Tak sme Leto! prerobili do poppunkovejšej formy. Keďže ale stará verzia – čisto rýchla punkovica už bola nahratá, tak sme sa teraz rozhodli potešiť svojich fanúšikov a dať v strede prázdnin von túto verziu, vysvetľuje autor piesne Vratko Rohoň.

Odkedy sme vydali posledný radový album, tak sa snažíme zverejňovať nové skladby, v rámci ktorých trochu šantíme v mantineloch poppunku. Muziku robíme tak, ako to cítime a ako sa to nám páči. A veríme, že sa to bude páčiť aj našim fanúšikom. Užívajte si leto a príďte na nejaký festival, kde hráme, pozýva líder kapely Vratko Rohoň.