Lukáš Pišta a Soňa Norisová online

Divadlo Nová scéna pokračuje v uvádzaní série online komorných koncertov Malá nočná hudba. V poradí štvrtý koncert zo série bude patriť dvom výnimočným umelcom, sólistovi Divadla Nová scéna Lukášovi Pištovi, ktorý si ako hosťa pozval skvelú a inšpiratívnu herečku a speváčku Soňu Norisovú. Živý prenos koncertu uvedie Divadlo Nová scéna na svojej web stránke už túto nedeľu 21. marca o 17. hodine. Prenos bude zadarmo a vstupné je dobrovoľné.

Nespútanú energiu, esprit, hĺbku aj emócie ponúkne koncert, na ktorom odznejú skladby z muzikálov Cyrano z predmestia, Pokrvní bratia, Hairspray, Kráska a zviera či Dreamgirls. Vďaka moderátorom Dávidovi HartloviPatrikovi Vyskočilovi a ich otázkam na telo, sa o Lukášovi PištoviSoni Norisovej diváci dozvedia veci, ktoré by bežne nečakali.

Som veľmi rád, že máme v divadle projekt komorných koncertov Malá nočná hudba, pretože prostredníctvom neho si každý z nás môže zaspievať skladby, ktoré sú jeho srdcu najbližšie a robia ho šťastným. Som vďačný za túto príležitosť a za talentovaných ľudí, ktorí sa na koncerte budú podieľať spolu so mnou. Pretože divadlo, koncert, film sú krásne aj preto, že ide o kolektívne diela, hovorí Lukáš Pišta, ktorého diváci poznajú ako Cyrana z muzikálu Cyrano z predmestia, Othella z muzikálu IAGO, Mercutia z muzikálu Rómeo a Júlia, CáraRasputina či komického FeferónaMamma Mia!

Veľmi sa teším, že si ma Lukáš Pišta zavolal ako hosťa, lebo si konečne zaspievam. Pozývam všetkých sledovať náš koncert na webe divadla, hovorí Soňa Norisová, ktorá v Divadle Nová scéna účinkuje v hlavnej postave Donny v muzikáli Mamma Mia!, je známa z filmu aj televízie a ktorej spevácke umenie poznáme z účinkovania vo vokálnej skupine Fragile. Na koncerte tiež vystúpia Vladislav Plevčík a Monika Drgáňová.