Marco Rajt precitol

Huslista Marco Rajt sa rozhodol pre jemnú skladbu. Romantická pesnička Caluma Scotta, You Are The Reason dostala nový šat a v jeho husľovom podaní je dokonalým zobrazením toho, čo cítia citlivé duše. K piesni vznikol aj krásny klip, v ktorom vystupuje tanečníčka Monika Mareková a sám huslista Marco Rajt.

Každá skladba je výnimočná a má v sebe odkaz, ktorý sa snažím cez moje husličky povedať. Preto je pre mňa najdôležitejšie sa do skladby vcítiť a pochopiť ju. S touto skladbou sa mi pracovalo veľmi dobre, nakoľko je melodická a jej odkaz je jasný. Citlivejšie duše pochopia, že klip znázorňuje lásku dvoch umelcov, ktorí práve nemôžu byť spolu, ale ich duše sú stále spojené, vysvetľuje Marco Rajt.

Momentálne mám oveľa viac času na tvorenie. Samozrejme, dávam si záležať na každom albume, ale často som zahltený inou prácou a nemám toľko času na tvorenie, koľko by som chcel. Do albumu chcem zakomponovať aj skladby s inými umelcami, ale o tom zatiaľ nemôžem viac povedať. Nechajte sa prekvapiť, uzatvára Marco Rajt.