Marián Čekovský v najlepšej spoločnosti

Po skladbe To si nedám len tak vziať prichádza Marián Čekovský s ďalším singlom z úspešného albumu Best On, nazvaným Po polnoci. Tá oslavuje život z mužského pohľadu. Text napísal Milan Lasica, hudbu zložil Marián Čekovský, a pieseň spolu s ním naspieval Martin Mihalčín a recituje v nej Robo Roth.

Ku skladbe vznikol aj videoklip, ktorý len potvrdzuje, že každý chlap má občas túlavé topánky. A keď práve nechodí, tak sa vezie. Skladba sa stala aj motorkárskou hymnou. Marián Čekovský je totiž vášnivý motorkár a tak do nového klipu pozval prešovských harlejákov, medzi ktorými má veľa priateľov, ikonického jazdca rally Igora Drotára a speváka Martina MihalčínaHeľeniných Očí, s ktorým skladbu naspievali ako duet. Svoju úlohu videu zohral aj francúzsky buldog Rocky.

Východné Slovensko patrí nielen medzi muzikantské, ale aj motorkárske bašty. Marián Čekovský spája vo svojej novinke oba tieto svety. Motorkárska sezóna sa už začala a mal som potrebu ako ambasádor ikonickej moto značky spraviť hymnu, keďže sme nemohli odštartovať sezónu so všetkým, čo k tomu patrí. Takisto je poctou každému motorkárovi a na počesť bojovníkov ako napríklad náš kamarát. Text napísal Milan Lasica, ktorý ak by mohol, tak by jazdil s nami, čo síce teraz nie je možné, ale môže byť inokedy, hovorí Marián Čekovský o svojom novom singli.