Martina Kapráliková je nevinná

Ja som tá nevinná, spieva Martina Kapráliková v novej skladbe. Speváčka po dvoch singloch pokračuje s písaním pesničiek, pretože ju to napĺňa a baví. S aranžmánmi jej pomohol Adam Hudec.  Klip má na konte celá Kaprálikovská rodina, ale najviac jej s ním pomohol najmä brat Michal.

Pieseň Nevinná vznikla v lete. Napísala som ju veľmi rýchlo, keď som si raz sadla za klavír s pocitom, že neviem čo momentálne cítim a celá sa nejako hľadám. Pieseň je vlastne o tom, že niekedy sme ovládaní veľmi zvláštnymi emóciami a nevieme nájsť to, čo chceme a hlavne nevieme, čo chceme cítiť. Táto pieseň má pre mňa obrovskú hodnotu, lebo keď som ju napísala, pochopila som, že nie je dobré sa stále vŕtať v tom, čo sa stalo. Ale rozmýšľať o tom, čo je a plánovať to, čo bude. Pieseň je trochu inak spracovaná, je tam hlavne veľmi veľa vokálov, ktoré som si nahrávala sama a nesmierne ma to bavilo, prezradila Martina Kapráliková.

Prvé, čo mi napadlo, keď som počula prvé demo tejto piesne, bol tanec. V krátkej pasáži som si zatancovala aj ja, tešila som sa, že si znovu trochu zatancujem, aj keď len kúsok, konštatuje talentovaná autorka a speváčka.