Michael Bublé vydá láskyplný album

Album nazvaný (Love) vyjde 16. novembra a stane sa pravdepodobne najromantickejším Bublého počinom. K vypočutiu je už aj prvá ochutnávka v podobe singlu When I Fall In Love. Michael Bublé sa vracia po dvoch rokoch mlčania, ktoré prežil v kruhu svojich najbližších.

V roku 2016 jeho staršiemu synovi lekári diagnostikovali rakovinu a spevák bol nútený zrušiť všetky svoje vystúpenia a venovať sa rodine. Našťastie liečba, ktorú podstúpil mladší Bublé, bola úspešná a synovi momentálne nič nehrozí. Spevák sa priznáva, že o návrate do štúdia najskôr vôbec neuvažoval, ale očividne jeho prežitky boli príliš silné, aby ostali len v ňom.

Zameral som sa na rodinu, chcel som byť celý svoj voľný čas len s manželkou a deťmi. Dostali sme v tej dobe toľko skvelých prianí a podpory, že som si uvedomil, koľko je na svete lásky a ľudskosti. Postupne som začal chápať svoje životné priority a teraz som odhodlaný zdieľať emócie a ponaučenia, ktoré mi život priniesol. Mám čo povedať, prezradil spevák k chystanej nahrávke.

Na novom albume Michael Bublé znovu oživuje zlaté americké jazzové štandardy ako My Funny Valetnine, When You’re Smiling alebo I Only Have Eyes On You. Okrem starej klasiky tiež zaspieval vlastnú pieseň Forever Now, kde naplno demonštruje svoje skladateľské nadanie. Spevák spolupracoval na albume (Love) so svojimi dlhodobými kolegami Davidom Fosterom a Jochemom van der Saagom. Spolu našli luxusné aranžmán, ktoré výborne doplňuje Bublého bohatý hlas.

Michael Bublé je kanadská popová superstar. Predal viac než 60 miliónov kusov nahrávok po celom svete, odohral stovky vypredaných koncertov a získal štyri prestížne ceny Grammy.