Michal David prináša ďalšie slaďáky

Spevák, skladateľ a hudobník Michal David nadväzuje na mimoriadny úspech minuloročnej kompilácie a vydáva jej pokračovanie s názvom Moje zapomenuté ploužáky 2.

K nahrávaniu druhej série pomalých piesní, ku ktorým má blízky vzťah a ktoré neprávom zostali v tieni jeho veľkých hitov, sa Michal David rozhodol na základe veľkého záujmu svojich fanúšikov. Pôvodná kompilácia, ktorú minulý rok doplnil o svoje vôbec prvé vianočné piesne, zožala u poslucháčov mimoriadny úspech a vyšla nielen na CD, ale aj na vinylovom dvojalbume.

A kultový autor mal rozhodne mal z čoho vyberať aj tento rok. Keď som robil prvý výber, vytipoval som si zhruba 60 slaďákov. Sú to väčšinou piesne, ktoré vyšli na platniach a neskôr i na CD, ale nestali sa z nich také tie zásadné hity. A mne bolo veľmi ľúto nechať ich v zabudnutí, hovorí hitmaker.

Medzi bonusy tentokrát zaradil duety s rôznymi speváčkami. Rád by som upozornil na cover verzie piesne To je naše věc s Ivetou Bartošovou, ale tiež pieseň Spěch, duet s Marikou Šoposkou Spěch z filmu Decibely lásky je určite ľúbivý slaďák, uzatvára populárny spevák.