Michal Horák je Vpoho

Na jar sa vydal na virtuálne RandeBerenikou Suchánkovou, pred prázdninami bol V toleranciTerezou Balonovou a teraz je jednoducho Vpoho. Talentovaný český pesničkár Michal Horák je v posledných mesiacoch na roztrhanie. A ako dokazuje nový klip, v ktorom vystriedal hneď niekoľko úloh, hlavu si z toho rozhodne nerobí. Naopak! Kráľovsky sa baví a nerozhodí ho ani voľný pád alebo mať za šéfa hviezdneho Hynka Čermáka.

Najbližšie zo všetkých lokácií a úloh mi bolo asi prostredie letiska, to ma odmalička fascinovalo, komentuje pesničkár skutočnosť, že v priebehu pár minút vystriedal v novom výpravnom klipe v réžii Martina Hammerschlaga okrem iného úlohu baristu, basketbalistu-rapera, zvládol sa stať zamestnancom storočia a ako pilot-kaskadér pod dohľadom profesionálov si vyskúšal i tandemový zoskok z lietadla.

Na to, že mám tieto adrenalínové záležitosti rád a už som skúsil všeličo vrátane skoku na lane, tak zo zoskoku zo 4 km som bol teda vystrašený ako blázon. A to som dokonca počas natáčania skákal dvakrát, raz na skúšku a raz naostro. Ale musím povedať, že by som si to pokojne zopakoval, bol to neskutočný zážitok, dodáva pesničkár, ktorý sa okrem stále stúpajúcej priazne fanúšikov teší aj z nominácie na Objav roka vo fanúšikovskej Ankete Žebřík 2019.