Michal Horák zhudobnil skutočný príbeh

Michal Horák so železnou pravidelnosťou bodoval v trendoch na YouTube a potvrdzoval svoj talent napísať chytrý a vtipný song, ktorý funguje tzv. na prvú. To isté platí o novom singli a klipe Blaženo!, ktorý je predzvesťou Michalovho na jeseň pripravovaného druhého radového albumu.

Príbeh, o ktorom hovorí táto pesnička, mi rozprával môj otec, ktorý je u nás na dedine už 15 rokov starostom. Údajne sa traduje v dedine už dlhé roky. Prišiel mi tak krásne bizarný a geniálny, že vznik pesničky na seba nenechal dlho čakať. Stretol som sa preto s Adamom, ktorý ma sprevádza na koncertoch, vzali sme všetky nástroje, čo sme doma našli, a nahrávka aj s videoklipom boli na svete, komentuje Michal Horák novinku, ktorej uvoľnená nálada výborne sedí do aktuálnych letných dní.

Na aktuálne hranie pod letnou oblohou plánuje nadviazať jesenným klubovým turné ku svojmu druhému radovému albumu. Album bude pozostávať z piesní, ktoré už ľudia majú šancu poznať, zároveň tam ale bude aj dosť kusov nových či v novom kabáte. Na albume bude tiež dosť hostí, hudobných i speváckych. No skrátka, zase taký pekný míľnik v mojej tvorbe za poslednú dobu. Už sa na výslednú podobu albumu dosť teším a pevne verím, že sa snáď trafím do vkusu, dodáva talentovaný pesničkár k vydaniu očakávanej novinky, ktorá je v pláne v závere septembra.