Muzikál s hitmi Karla Gotta je v Čechách vypredaný

Najočakávanejší muzikálový titul roka Čas ruží s hitmi Karla Gotta prepojený príbehom Sagvana Tofiho láka v Česku do divadla množstvo divákov. Všetky predstavenia do leta sú už vypredané, produkcia muzikálu tak na jeseň pridáva ďalšie. A 24. novembra sa dočkáme muzikálu aj na Slovensku – na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, kde je už predaná tretina vstupeniek.

Muzikál, ktorý je poctou maestrovi Gottovi pripravil scenáristicky a režijne Sagvan Tofi, ktorého úspech samozrejme veľmi teší: Karel Gott a jeho piesne sú pre mňa fenoménom a ukazuje sa, že nielen pre mňa. Samozrejme som rád, že muzikál, na ktorom som pracoval 8 rokov má takýto úspech a že máme stále vypredané. Som veľmi pyšný na to, že som sa mohol tohoto projektu zúčastniť a spolupracovať na ňom aj so samotným Majstrom.

Oldřich Lichtenberg – producent muzikálu má podobný názor: Napriek tomu, že sa v muzikálovej brandži pohybujem už viac ako 20 rokov, ešte som nezažil taký záujem divákov ako o muzikál Čas ruží. Karel Gott je proste fenomén úplne mimo našich hraníc. Muzikál je beznádejne vypredaný na niekoľko mesiacov dopredu a aj podľa reakcií divákov som rád, že piesne Karla Gotta našli nový úspešný život v romantickom príbehu plnom skvelých speváckych a hereckých výkonov.

Príbeh Času ruží odhaľuje tajomný príbeh starého obrazu, ktorý v sebe ukrýva osud jednej veľkej celoživotnej lásky. Je to príbeh, ktorý divákov dojme aj pobaví s množstvom známych hitov Karla Gotta: Když jsem já byl tenkrát kluk, Přijela pouť, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Korunou si hodím, Je jaká je, Když muž se ženou snídá, všetky skladby ožívajú v nových muzikálových aranžmánoch a speváckom podaní hercov a spevákov s rešpektom, aký si zaslúžia.

Aj slovenský promotér muzikálu Silvia Nemčovičová hlási veľký záujem o vstupenky. Vzhľadom na dátum, ktorý máme dnes a keďže predstavenie na Slovensku bude až 24. novembra – tak tretinu predaných vstupeniek už považujeme za veľký záujem o muzikál. Práve sme si s producentom muzikálu dohodli opäť niečo navyše pre našich divákov na Slovensku, takže bude to opäť podstatne väčšie a vizuálne zaujímavejšie ako napríklad na domovskej scéne v Prahe. Teším sa, že k nám po roku zavíta ďalší zaujímavý muzikálový titul, ktorý láka divákov a pre tých, ktorí nemôžu cestovať do Prahy ponúkneme myslím viac ako vylepšenú verziu aj u nás doma na Slovensku. Vstupenky sú v predaji od 27€.