Nelly prichádza s novým videoklipom

Má len 17 rokov, a napriek tomu má za sebou úspešné filmové i seriálové úlohy i debutové EP s názvom V okamžiku. Mladá česká herečka a speváčka Nelly v týchto dňoch prichádza s novým vydareným singlom a poetickým videoklipom k piesni Život je v okamžiku.

Pieseň je druhým singlom z vydaného debutu a dej klipu poukazuje na prvú lásku, ktorá navždy zostáva v pamäti každého z nás. Réžie, námetu, postprodukcie a strihu sa zhostil Vojtěch Buchta. Nakrúcanie trvalo 3 dni a štáb vystriedal až 21 lokácií. Hlavnú úlohu si spoločne s Nelly zahral Tadeáš Nosil.

Je to také malé posolstvo o tom, že si máme vážiť každý okamih v živote. Tak si užívajme každú sekundu, minútu, nestrácajme čas vysedávaním pri počítači, pretože tam tie ozajstné okamihy šťastia nenájdeme. Buďme viac vonku s priateľmi, s ľuďmi, ktorých máme radi, užívajme si, robme to, čo nás baví, vysvetľuje speváčka myšlienku videoklipu.

Mladá speváčka si plní svoje sny nielen v nahrávacom štúdiu, ale i na javisku a pred kamerou. Bezprostredná a pôvabná tmavovláska zaujala vo filmoch Strašidla, Špunti na vodě, v seriáli Přijela pouť či v muzikáli Muž so železnou maskou. Momentálne sa teší na vianočné koncerty, spoločné jarné turné s Michalom Hrůzom a na premiéru očakávaného filmu Andílci za školou.