Ondřej Brzobohatý pokrstí Universum

Spevák a skladateľ Ondřej G. Brzobohatý po troch rokoch od vydania svojho úspešného a platinovou platňou oceneného debutu Identity vydal na jeseň v Supraphone nový autorský album Universum, ktorý je pestrý a dynamický ako po hudobnej tak i po textovej stránke. Brzobohatý ponúka skladby s prevažne funkypopovým nádychom, ku ktorému je pridaná nadstavba premysleného aranžovania, nenápadná dravosť príjemných melodických liniek a s tým súvisiace pozitívne vibrácie.

Koncertný krst albumu sa uskutoční v stredu 28. februára 2018 od 21 hodiny v pražskom Lucerna Music Bare. Ondřej G. Brzobohatý vystúpi so svojou kapelou, rozšírenou o dychovú sekciu Miroslava Hloucala. Moji spoluhráči z kapely sú kamaráti a spolužiaci z konzervatória, takže sa hlavne tešíme, že budeme zase spolu, veľmi radi sa zase vidíme. A ešte k tomu máme tú úžasnú možnosť hrať pre ľudí pesničky, ktoré nás bavia. Ak budú baviť aj divákov, bude to úplná paráda, hovorí Brzobohatý.

Hviezdnymi hosťami koncertu budú Vojtěch Dyk a Marta Jandová, ktorí hosťujú i na albume. Vstupenky sú k dispozícii u bežných predajcov.