Opri sa o mňa je stále v kurze

Rok 2020 sa pre skupinu IMT Smile niesol v zamení výberu hitov za obdobie rokov 1998 až 2020. Ten sa samozrejme nezaobišiel bez raritných nahrávok. Jednou z nich je aj skladba Opri sa o mňa, tentokrát doplnená číslovkou dva, a live verziou z bratislavského klubu Babylon z apríla roku 2004. Na archívnych záberoch sa objavuje vtedajšie zloženie skupiny IMT Smile: Ivan Tásler, Miro Tásler, Viktor Špak, Tomi Okres, Marián Slávka, Stano Kociov a Peter Lipa junior.

Je to stále pokračovanie nášho príbehu, príbehu IMT Smile, a som veľmi rád, že tento príbeh má toľko zaujímavých kapitol, a jedna z nich sú tieto rarity a nahrávky z koncertov. A tiež ma teší, že je to príbeh spojený s obrovským množstvom ľudí, z ktorých každý priniesol to svoje. A aj táto verzia je toho dôkazom, ponúka staronovú skladbu Ivan Tásler.

A príbeh samozrejme pokračuje ďalej, pretože IMT Smile pracujú na nových skladbách. Chceli by sme tento rok, v jeho prvej polovici, vydať nový album, robíme, skladáme nahrávame, to je to, čo môžeme robiť, takže pracujeme naplno na nových piesňach, dopĺňa Ivan Tásler.