Paľo Habera a Team sa po rokoch opäť tešia na turné

Paľo Habera a skupina Team vyrazia  budúci rok pred letom opäť na koncertné turné po Slovenskej a Českej republike tentoraz pod názvom Habera & Team 2019 Tour.

Posledné turné Paľa Haberu a skupiny Team v roku 2016 bolo vypredané a skvelo oceňované aj hudobnou kritikou, po troch rokoch je tu nová výzva, ale aj chuť sa s ňou popasovať: Počas celej našej kariéry sme odohrali v Čechách a na Slovensku takmer 2 tisíc koncertov, takže to už s hraním veľmi nepreháňame. Ale keď už vyrazíme na turné, tak si dávame záležať na tom, aby každý divák odišiel z koncertu domov spokojný. Môžete sa spoľahnúť, že to tak bude aj na našom ďalšom turné v roku 2019. Tešíme sa veľmi!, reagoval pri zverejnení koncertov slovenskej časti turné frontman našej hudobnej legendy Paľo Habera.

Z 18 plánovaných koncertov sa môže tešiť 6 slovenských miest na show plnú energie, skvelého zvuku, svetiel, no najmä nezabudnuteľných hitov. Celé tri roky museli fanúšikovia čakať, aby opäť mohli zažiť vypredané koncerty a ten najbližší kontakt so svojou obľúbenou kapelou, tentoraz v kombinácii zimné štadióny a najväčšie slovenské amfiteátre.

Slovenská časť štartuje vo štvrtok 20. júna na Zimnom štadióne v Prievidzi, pokračuje 22. júna jedným z najväčších slovenských amfiteátrov v Nitre, na 27. júna sa môžu tešiť fanúšikovia na Zimnom štadióne v Poprade, posledná júnová sobota je rezervovaná pre domáce publikum v Martine a ďalší open air koncert na amfiteátri, vo štvrtok 4. júla sa môžu tešiť košickí priaznivci na miestnom amfiteátri a po troch mesiacoch skončí Habera & Team 2019 Tour koncertom na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 9. novembra 2019. Koncerty majú jednotné začiatky – zimné štadióny o 19:30 hod., amfiteátre 20. hodine.