Polákovej ZE.MĚ dnes vychádza na vinyle

Barbora Poláková (Autor foto: Ivy E. Morwen / Zdroj foto: Supraphon)

Uprostred horúceho leta spustila populárna česká speváčka a herečka Barbora Poláková svoj exkluzívny e-shop, kde jej fanúšikovia, ale aj milovníci módnych vychytávok nájdu kompletnú ponuku jej nového merchandise. Kolekcia, ktorá bola doposiaľ v predaji iba na Barboriných vybraných koncertoch, vznikla v réžii štylistky Terezy Kytkovej, Vojtu Novotného (strih) a Lucie Tomiškovej (kresby) a je inšpirovaná novým, skvelo hodnoteným albumom ZE.MĚ, ktorý dnes vychádza aj na vinylovej platni.

Podobne vrelo je prijímaný i nový merchandise, ktorý bol vytvorený od prvej do poslednej nitky v Českej republike a na rozdiel od obvyklých kapelových tričiek zaujme neokukaným, štýlovým designom a spracovaním, ktoré poteší ruky aj oči. Dokonca i látky sú tkané v Čechách, takže môžete mať istotu, že na výrobe sa nepodieľalo žiadne dieťa ani človek pracujúci v neľudských podmienkach, dodáva Barbora Poláková.

Či už ide o tielka alebo šaty s trakmi, tričká, mikiny alebo hravé tetovania, každá položka Bárinho nového merchandise je osobitá ako ona sama. Jednoduchosť strihov kombinovaná s vtipnými a zaujímavými detailmi ako sú úryvky textov z albumu ZE.MĚ alebo funkčné vychytávky v podobe dierok na slúchadlá, ktoré k vybraným kúskom dostanete ako bonus, robia z celej kolekcie nielen skvelý doplnok k hudobnej tvorbe Báry Polákovej, ale tiež perfektnú fashion záležitosť.