Romantický Do It má retro klip

Kultový hit Do It, skupiny Maduar, dostal úplne novú podobu. Stala sa z neho romantická balada a vo videoklipe bratia Matyikovci mapujú históriu kapely od úplných začiatkov až po súčasnosť.

Vo videu sa tak objavia aj všetci ex-členovia skupiny, ex-moderátorka TV Hitparády Eso – Tereza Pergnerová, hviezdy 80. rokov – David Hasselhoff, Samantha Fox, Rick Astley, 90. rokov – DJ Bobo, Fun Factory, 2 Unlimited, Captain Jack, Twenty 4 Seven, DJ Sash, Vengaboys, ale aj víťazka Hlasu CZ/SK – Ivana Bagová, či ďalší kolegovia Maduaru.

Moderátorka Tereza Pergnerová po vzhliadnutí videa poslala súrodencom veľmi pozitívny odkaz, vyjadrila svoju podporu, pochválila novú verziu skladby. Vyzdvihla tiež odvahu pri spracovaní tohto, ako ho sama nazvala, významného hitu, do romantickej balady. Svoj pozdrav zakončila legendárnym Čágo belo, na ktorom vyrástla jedna celá generácia divákov TV hitparády ESO, ktorú Tereza moderovala. A práve Maduar s hitom Do It dosiahol v tejto hitparáde vôbec ako prvý česko-slovenský interpret pozíciu najvyššiu. Tereza Pergnerová bola aj krstnou mamou albumu Maduaru.

Klip je koncipovaný ako cestovanie v čase, vďaka ktorému si členovia skupiny mohli pripomenúť prvé rozhovory, koncerty, či úspechy.